Trygg-Økonomi AS

- din regnskapspartner og økonomiske rådgiver

OM OSS

Trygg-Økonomi AS er et autorisert regnskapsbyrå som ble etablert i 2004 som et enkelpersonsforetak. I dag har vi sju ansatte. I 2013 ble foretaket omdannet til AS.  Gjennom sommeren 2019 har vi vært i en prosess der vi fornyer oss. Vi har byttet navn til Trygg-Økonomi AS, vi satser nå ennå mer på det skybaserte økonomisystemet Tripletex. 

Trygg-Økonomi AS er et autorisert regnskapsbyrå som betjener små og mellomstore kunder. Hovedkontoret ligger sentralt i Tromsdalen.  Vår avdeling i Nord-Lenangen samlokaliseres nå i høst med hovedkontoret i Tromsø. I den sammenheng flytter vi til nye og flotte lokaler i NOVA-bygget i Tromsdalen. Her får vi plass til våre ansatte, og får enda bedre mulighet til å følge opp vår portefølje. Ved å samle oss på et sted, får vi et sterkere faglig miljø som vil komme kundene til gode. 

Trygg Økonomi AS vektlegger nøyaktighet, faglig tyngde og gode tekniske løsninger.  

Vi ønsker å fremstå som et ledd i verdikjeden til bedriften din, derfor er "teamwork" vårt bidrag til dette.

Ønsker du en ryddig og oversiktelig økonomi i din bedrift, ta kontakt med oss for en hyggelig regnskapsprat og et uforpliktende tilbud.

Vår visjon

Vi ønsker å være ditt naturlige valg av samarbeidspartner, med kreative og nøyaktige løsninger for små og mellomstore bedrifter.

Våre ansatte

Frank Odin Johansen

Daglig leder/ aut.regnskapfører

Telefon: 915 63 551
frank@trygg-okonomi.no

Anita Jensen

Regnskapskonsulent

Telefon: 776 72 221/ 924 34 999
anita@trygg-okonomi.no

Amalie Lund

Regnskapsassistent

amalie@trygg-okonomi.no

Maryna Kalashnikova

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 459 05 765
maryna@trygg-okonomi.no

Daniel Johansen

Regnskapsassistent

daniel@trygg-okonomi.no

Siw Adriansen

Regnskapsfører/nestleder

Telefon: 975 38 058
siw@trygg-okonomi.no

Simon Johansen

Regnskapsassistent

simon@trygg-okonomi.no

Systemløsninger

Adresse

Solstrandveien 19
9020 Tromsdalen

Phone

Telefon: 77 67 22 21
Mobil: 91 56 35 51

E-post

E-Post: post@trygg-okonomi.no