Trygg-Økonomi AS

- din regnskapspartner og økonomiske rådgiver

OM OSS

Trygg-Økonomi AS er et autorisert regnskapsbyrå med sertifisering av det skybaserte økonomisystemet Tripletex. 

Vi betjener små og mellomstore kunder i de fleste bransjer. Hovedkontoret ligger sentralt i Tromsdalen, i NOVA-bygget.  

Trygg Økonomi AS vektlegger nøyaktighet, faglig tyngde og gode tekniske løsninger. 

Vi ønsker å fremstå som et ledd i verdikjeden til bedriften din, derfor er "teamwork" vårt bidrag til dette. Våre kunder kan stole på Trygg-Økonomi som en seriøs aktør, kundenes tillit er vår motivasjon og viktigste kapital.

Trygg-Økonomi er selvfølgelig medlem av Regnskap Norge, bransjeforeningen for autoriserte regnskapsførere. Høsten 2020 hadde vi besøk av RN hvor de gjennomførte kvalitetskontroll. I oppsummeringen skriver de "Trygg-Økonomi blir vurdert som et hyggelig og samarbeidsvillig regnskapsbyrå med gode rutiner".

Ønsker du en ryddig og oversiktelig økonomi i din bedrift, ta kontakt med oss for en hyggelig regnskapsprat og et uforpliktende tilbud.

Vår visjon

Vi ønsker å være ditt naturlige valg av samarbeidspartner, med kreative og nøyaktige løsninger for små og mellomstore bedrifter.

Våre ansatte

Frank Odin Johansen

Daglig leder/ aut.regnskapfører

Telefon: 915 63 551
frank@trygg-okonomi.no

Anita Jensen

Regnskapskonsulent

Telefon: 776 72 221/ 924 34 999
anita@trygg-okonomi.no

Amalie Lund

Regnskapsassistent

amalie@trygg-okonomi.no

Maryna Kalashnikova

Autorisert regnskapsfører

Telefon: 459 05 765
maryna@trygg-okonomi.no

Daniel Johansen

Regnskapsfører

daniel@trygg-okonomi.no

Siw Elisabeth Adriansen

Regnskapsfører/nestleder

Telefon: 975 38 058
siw@trygg-okonomi.no

Simon Johansen

Regnskapsfører

simon@trygg-okonomi.no

Adresse

Solstrandveien 19
9020 Tromsdalen

Phone

Telefon: 77 67 22 21
Mobil: 91 56 35 51

E-post

E-Post: post@trygg-okonomi.no